1 Comment

  1. František Michalčík

    dobrý den,
    mám problém se stavebním úřadem ohledně odvodnění zemědělského pozemku,který je zatravněný.Když jsou větší deště dochází k zaplavování tohoto pozemku a to i z výše položených staveb a zahrad.Já jsem provedl jednoduché odvodnění pomocí drenážního potrubí ,které je umístěno ve štěrkovém loži v hloubce cca 10-15cm.Toto potrubí je přivedeno k betonové skruži(není se skruží propojeno),která je v hloubce 1m o průměru 1,2m uložená bez jakékoliv betonáže na původním jílovitém podkladě.Pozemek nesousedí z žádným veřejným prostorem.Stavební úřad po mně požaduje stavební povolení včetně projektu a hydrog.posudku.Domnívám se,že stavební úřad jedná protizákonně,neboť dle mého přesvědčení se jedná o dvodnění pozemku dle §103 stav.zákona.
    Děkuji za odpověď.

    Ответить

Leave a Ответить

Your email address will not be published.